Ekologický kotel na tuhá paliva DOR F

< Zpět na aktuality

Ocelový kotel výjimečné kvality, spolehlivosti a dlouhodobé životnosti. Díky splnění limitů emisní třídy 3 můžete kotel DOR FEkologický kotel na tuhá paliva DOR F bez problému provozovat i po roce 2022.

Kotel Dakon DOR F navazuje na bohatou tradici kvalitních výrobků této značky. Nízkých emisí se podařilo dosáhnout bez použití spalinového ventilátoru, nejvíce zatěžované části kotle. Důsledkem je zvýšení životnosti a spolehlivosti kotle, snížení pořizovacích nákladů na elektronickou výbavu a tím i snížení provozních nákladů na elektrickou energii, kterou spalinový ventilátor a řídicí jednotka potřebuje.

Kotel DOR F je z hlediska bezpečnosti na vysoké úrovni. Obsahuje například chladicí smyčku proti přehřátí. Ta v případě nedostatečné cirkulace pouší do potrubí kotle studenou vodu a zabraňuje tak jeho přehřívání. Kotel je podle možné potřeby možné připojit jak na vytápění, tak i zásobníku na přípravu teplé vody.

Pro domácnosti, které uvažují o pořízení nového kotle, je pak dobrou zprávou zachování původních připojovacích rozměrů. Kotle jsou vyráběny v několika výkonových verzích, které spotřebiteli umožňují zvolit si ten správný kotel přesně podle tepelných ztrát vytápěného objektu.

Více informací včetně technických parametrů kotle

 

Powered by WP Bannerize