Kontaktujte nás

Hledáte informace o produktech, prodejních akcích nebo chcete získat propagační materiály? Ozvěte se nám na zákaznické lince, e-mailové adrese nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Chcete si koupit kotel na tuhá paliva? Obraťte se na naše autorizované prodejní partnery, nejbližší v místě Vašeho bydliště naleznete pomocí jednoduchého vyhledávače. Pokud pořebujete pomoci s vyhledáním nejbližšího prodejce, ozvěte se nám na zákaznické lince.

Hledáte oprávněné servisní partnery k odstranění závady, provedení údržby nebo uvedení do provozu kotle Dakon? Nejbližší kontakt naleznete pomocí jednoduchého vyhledávače servisních partnerů. Pokud nemáte servisního partnera v místě bydliště, na zákaznické lince vám rádi poradíme. Pro rychlé vyřízení si prosím připravte záruční list k Vašemu kotli Dakon. Správné určení typu kotle, případně datum jeho uvedení do provozu a stručný popis závady jsou velmi potřebné pro úspěšné vyřízení Vašeho požadavku. Pověřená servisní organizace Vás bude zpětně telefonicky kontaktovat.

Zákaznická linka
9:00 - 17:00 Po-Pá

1,33 Kč bez DPH / min. při volání z pevné linky v České republice. Při volání z mobilu dle daného tarifu mobilního operátora.

Kontaktní formulář

Vaše údaje budou použity pouze k zodpovězení Vašeho dotazu.

Četl jsem a beru na vědomí Informace o ochraně osobních údajů

Tento formulář je chráněn službou Google reCAPTCHA Ochrana dat / Podmínky použití

Powered by WP Bannerize