Služba Servis

Služba ServisChcete mít jistotu správného fungování Vašeho kotle, aniž byste se o něj museli starat?

Naše služba Servis vyřídí vše za Vás!

Díky službě Servis získáte dokonalý přehled o Vašem kotli – všechny doklady na jednom místě, informace o záruční době, přehled servisních prohlídek. Stačí ho pouze bezplatně zaregistrovat na internetových stránkách www.servis-plus.cz, kde najdete všechny potřebné informace včetně kompletních obchodních a záručních podmínek.

 

Vážený zákazníku,

jménem obchodního zastoupení tepelné techniky Bosch Termotechnika Vám děkujeme za projevenou důvěru k našim značkám a blahopřejeme ke koupi našeho výrobku.

Naše výrobky jsou tradičně spojovány s kvalitou a nejvyšší technickou úrovní. Dodávají se bez přerušení již více než sto let. Během této doby prošly převratnými změnami nejen v použitých materiálech a konstrukci, ale i ve využití řídicí elektroniky. Cílem vývoje našich výrobků je vedle dlouholetého bezchybného provozu vždy i nejvyšší míra úspornosti a bezpečnosti.

Naše úsilí však samotné nestačí. Nyní je i na Vás, abyste svým zodpovědným přístupem k zajištění instalace a provozu, včetně pravidelných ročních prohlídek plně využil kvalit našich výrobků. Prováděním pravidelných ročních prohlídek zajistíte pro Váš výrobek optimální preventivní péči, max. ekonomický a bezpečný provoz a předejde se vzniku možných poruch nesprávným provozováním.

Protože si za svými výrobky stojíme a věříme v dobré vztahy s Vámi, koncovým uživatelem, rádi bychom Vám tímto nabídli nadstandardní péči v podobě služby SERVIS.

Pokud jste dodrželi níže uvedené Obchodní a záruční podmínky a Váš výrobek stále nefunguje správně, můžete vedle uplatnění svých práv z vadného plnění u Vašeho dodavatele, případně z jím poskytnuté záruky využít naší služby SERVIS.

Prosíme Vás, abyste vzal na vědomí, že služba SERVIS je z naší strany poskytována dobrovolně a nenahrazuje odpovědnost Vašeho dodavatele z vadného plnění, případně jím poskytnutou záruku.

Podrobnosti ke službě SERVIS naleznete níže v těchto Obchodních a záručních podmínkách (dále jen „Záruční podmínky“).

Touto naší vzájemnou spoluprací společně vytvoříme podmínky pro bezpečnou a bezchybnou činnost Vašeho nového výrobku. Věříme, že tak Vám bude sloužit k plné spokojenosti.

Bosch Termotechnika s.r.o.

 

Aplikace SERVISplus+ pro Váš chytrý mobilní telefon nebo tablet

Stáhněte si aplikaci SERVISplus+ do svého zařízení pomocí QR kódu nebo odkazu. Tato aplikace je určena pro chytrá zařízení s operačním systémem Android.

Stáhnout aplikaci pro Android

Stáhněte si aplikaci SERVISplus+ do svého zařízení pomocí QR kódu nebo odkazu. Tato aplikace je určena pro chytrá zařízení s operačním systémem iOS.

Stáhnout aplikaci pro iOS

Powered by WP Bannerize